Добре дошли! Влезте или създайте нов профил!

Автономна соларна система 3500W + 4 бр. 200Ah GEL акумулатора

Код на продукта: OFF-GRID 3500W
Наличност: В наличност
6 240.00лв. с ДДС
Без ДДС: 5 200.00лв.
Кол-во:

Телефон за поръчки

0888 817 933

- ИЛИ -

0887 488 800

ГАРАНТИРАНО ВИСОКО КАЧЕСТВО

БЪРЗА ДОСТАВКА ЗА БЪЛГАРИЯ

ВЪМОЖНОСТ ЗА ВРЪЩАНЕ И ЗАМЯНА

КОНСУЛТАЦИЯ С НАШ СЪТРУДНИК

Автономна соларна система - 3480W инсталирана мощност с включени акумулатори

Комплектът съдържа:

Фотоволтаични монокристални панели QN Solar 580W - двойно - лицев - N-Type -  6 броя ( Системата може да се изгради и с други мощности и марка панели)

- Хибриден соларен инвертор Afore 3 kW - 1 бр.

- GEL акумулатор 200Ah Solarfam -  4 бр.

- Табло с предпазители - 1 бр.

- Соларен кабел 4мм2 - 40 метра

- Комплект конектори MC4 - 5 брой

- Силови кабели за акумулатори - комплект за всички

- Предпазител за табло - 1 брой

- Алуминиева конструкция за монтаж върху покрив

Разгледайте още: соларни системи за ток

МОНОКРИСТАЛЕН ДВОЙНО-ЛИЦЕВ ФОТОВОЛТАИЧЕН ПАНЕЛ QN Solar 580W - 6 БР.

- Двойно-лицеви за по-добра производителност

- N-Type - TOPCon -  Технология 

- Закалено двойно стъкло

- Tier 1 според Bloomberg New Energy Finance

  • - Максимална устойчивост срещу градушка
  •  
  • Размери: 2278 x 1134 x 35 мм

 

12 години продуктова гаранция и 25 години линейна гаранция

 
                

ХИБРИДЕН СОЛАРЕН ИНВЕРТОР 3000W – AFORE Af3K-SL

  • - MPPT контролер за зареждане
  • - Функция за изравняване на зареждане
  • - Работи с или без батерии
  • - Максимално PV входно напрежение до 550V
  • - Максимална PV мощност от соларни панели: 4500W
  • - Смесващ енергия
  • - Wi-Fi - модул
  • - Последно поколение инвертор раполагащ с функция за продажба на излишъка ток.

  • - Гаранция: 5 години
           

Гелов Акумулатор 200Ah Solarfam - 4 бр.

 

- Специално проектиран за соларни системи

- Необслужваем

- Дълъг цикличен живот, отлична способност за дълбоко разреждане

Factory sell 3000W solar power system 3kW With WiFi monitoring

Алуминиева конструкция за покрив

 

- Конструкцията е подходяща за метални покриви, покриви с керемиди, битумни и др.

- Натоварване на вятър: до (60m/s)
- Натоварване на сняг:  до1.4kN/m2

 Factory sell 3000W solar power system 3kW With WiFi monitoring  
Кабели и аксесоари

- Соларен кабел 4 mm² - 40м 
- Силов кабел за акумулаторна група 8 mm² - 20м

- MC4 конектор - 5 бр., клеми за акумулатори

- Табло с предпазители

   
   
   

За еднофамилни къщи предлагаме фотоволтаична система 3kw на ексклузивна цена. Това е автономна инсталация, която може да работи и като хибрид – извън и/или свързана към централната електрическа мрежа. В комплекта са включени: 6 броя двулицеви монокристални соларни панели, хибриден соларен инвертор, 4 броя гел акумулатори, алуминиева конструкция за покрив, кабели и аксесоари за монтаж.

Какъв е капацитетът на 3-киловатовата соларна система?

Капацитетът на 3 kW автономна PV система се отнася до нейната максимална мощност при идеални условия. В този случай системата може да генерира максимална 3480 вата електрическа мощност. Въпреки това е важно да се отбележи, че действителното производство на енергия от системата може да варира в зависимост от фактори като местоположение, време, ъгъл и ориентация на соларните панели и ефективността на използваните компоненти.

Фотоволтаичната система 3 квт може да генерира определено количество електроенергия за един ден, но общото производство на енергия ще зависи от броя часове слънчева светлина, които получава. Средно една система от 3 kW на място с добра слънчева светлина може да произвежда около 12-15 kWh (киловатчаса) електроенергия на ден. Капацитетът може да варира значително в зависимост от сезона и конкретните характеристики на системата.

Имайте предвид, че автономната система, която ви предлагаме, включва батерии за съхраняване на излишната енергия. Тази енергия е нужна за използване в периоди на слаба слънчева светлина или през нощта, което я прави самоподдържащ се източник на енергия.

Гел акумулатори Solarfam включени в системата

Гел батериите могат да бъдат отлично решение за автономни соларни системи, но тяхната пригодност зависи от специфичните ограничения и изисквания на системата. За да осигурим максимална ефективност на вашата фотоволтаична система 3kW, ние включихме в комплекта гел акумулатори Solarfam.

Предимствата на геловия акумулатор са много. На първо място този тип батерии не изискват периодично доливане на течност както традиционните оловно-киселинни батерии. Това може да бъде особено полезно за автономни системи в отдалечени райони, където редовната поддръжка може да е невъзможна.

Гел акумулаторите обикновено се справят по-добре с дълбоки разряди в сравнение с някои други типове батерии, което ги прави подходящи за соларни системи, където батерията може да претърпи случайно дълбоко разреждане поради променлива слънчева светлина или високо потребление на енергия.

Този тип акумулатори са по-малко чувствителни към температурни промени, отколкото някои видове оловно-киселинни батерии. Въпреки това екстремните температури също могат да повлияят на тяхната работа. Те работят най-добре при умерени температури.

Първоначалната цена на геловите акумуалтори обикновено е по-ниска от тази на литиево-йонните батерии. Това може да бъде сериозно съображение, особено ако имате бюджетни ограничения при покупката на автономна соларна система 3kw.

Бърза поръчка

Автономна соларна система 3500W + 4 бр. 200Ah GEL акумулатора × 1 бр.

Цена: 6 240.00лв.